CH014: Microsoft Exchange Server 2019 - návrh a nasazení

kurz

Určeno pro

Tento pětidenní navazující kurz poskytuje studentům pokročilé znalosti, potřebné k návrhu a nasazení Exchange Server 2019.

Obsah kurzu

Hlavní témata kurzu * Modul 1: Plánování nasazení Exchange Serveru 2019 Nové funkce Exchange 2019 Požadavky pro nasazení Plánování nasazení Exchange 2019 Návrh a nasazení Unified Messaging (UM) * Modul 2: Plánování a nasazení poštovních služeb Hardwarové požadavky Plánování virtualizace Exchange a integrace s Microsoft Azure Plánování a nasazení veřejných složek * Modul 3: Plánování a nasazení přenosu zpráv Návrh směrování zpráv Transport zpráv Návrh směrování zpráv v perimetru Návrh a zavedení bezpečného přenosu zpráv * Modul 4: Plánování a nasazení klientského přístupu Plánování klientů Plánování klientského přístupu Plánování a nasazení Office Online Serveru Plánování koexistence se SharePoint 2019 Návrh externího přístupu klientů * Modul 5: Nasazení vysoké dostupnosti Plánování vysoké dostupnosti Plánování služby pro vyrovnávání zátěže Plánování site resilience * Modul 6: Údržba Exchange Server 2019 Použití Managed Availability Nasazení Desired State Configuration (DSC) * Modul 7: Návrh zabezpečení zasílání zpráv Plánování zabezpečení zpráv Návrh a implementace AD RMS a Azure RMS * Modul 8: Návrh a implementace retence zpráv Přehled o messaging records management a archivaci Návrh archivace Návrh a nasazení retence zpráv * Modul 9: Návrh messaging compliance Návrh a implantace data loss prevention Návrh a nasazení technologie In-Place Hold Návrh a nasazení In-Place eDiscovery * Modul 10: Návrh a nasazení koexistence systémů zpráv Návrh a zavedení federace Návrh koexistence mezi Exchange organizacemi Návrh a nasazení cross-forest mailbox moves * Modul 11: Upgrade na Exchange Server 2019 Plánování upgradu z  předchozích verzí Exchange Serveru Provedení upgradu z  předchozích verzí Exchange Serveru * Modul 12: Plánování hybridních nasazení Úvod do hybridního nasazení Plánování a implementace hybridního nasazení Nasazení pokročilých funkcí Dělka kurzu 5 dnů (35 vyučovacích hodin)

Předpoklady

Vstupní znalosti na úrovni kurzu CH013.

Studijní materiály

Výuka probíhá podle originálních anglických studijních materiálů společnosti Microsoft.

CH014: Microsoft Exchange Server 2019 - návrh a nasazení

30.9.2024 –  4.10.2024  Praha Upřesnující informace k termínu

28 000 Kč + 21% DPH

Termíny kurzu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.