Microsoft Excel Foundation

Školení je určené uživatelům, kteří s Excelem doposud nepracovali nebo s ním mají jen malé zkušenosti. Posluchači se naučí základním úkonům v Excelu, jejichž znalost je nyní očekávaná nejen na administrativních pozicích, ale všude kde se pracuje s počítačem. V průběhu školení si posluchači prakticky vyzkouší, jak se vytváří různé typy tabulek a jak se upraví jejich vzhled. Zjistí, jak se v tabulkách provádí základní výpočty. Seznámí se řadou tipů, které jim urychlí a usnadní práci s tabulkami i dlouhými seznamy. Vyzkouší si, jak vyhledávat a filtrovat data v rozsáhlých tabulkách a jak s nimi efektivně pracovat. Poznají, jaké typy grafů se nejčastěji používají a kdy je který z nich vhodné použít. Zkusí si několik grafů vytvořit a upravit jejich vzhled. V průběhu celého školení je kladený důraz na praktické procvičování, aby účastníci získali co největší jistotu při provádění základních úkonů v Excelu.

Microsoft Excel Foundation

2 900 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a dvě ? Součet zapište číslicemi.