Online kurz: Web copywriting prakticky

Co se na školení naučíte

• Vyzkoušíte si skutečnou tvorbu marketingových textů na web.
  • Zlepšíte své textařské dovednosti a obchodní výsledky webu.
  • Navrhnete strategii obsahu pro zadaný projekt či vlastní stránky.
  • Osvojíte si v praxi rozdíly mezi online marketingem, reklamou a PR.
  • Odhalíte nevyužité příležitosti pro propagaci vašeho produktu či služby.
  • Vyvarujete se chyb a získáte cenné rady a tipy na vylepšení obsahu.

Díky Praktickému kurzu web copywritingu máte možnost procvičit si tvorbu různých typů propagačního obsahu. Ke každému textu získáte komentář a zpětnou vazbu lektora. Texty můžete psát přímo pro své stránky, nebo pro zadaný projekt fiktivní firmy. Každopádně výsledky uplatníte v praxi. Kurz probíhá přes internet.

Kurz probíhá na dálku a je rozdělen do 7 kroků, během nichž učastníci vytváří texty buď pro vlastní (firemní) stránky nebo pro fiktivní projekt. Od lektora získávají zpětnou reakci, upozornění na nedostatky a náměty na další vylepšení. Komunikuje se přes e-mail nebo přes diskusní fórum na stránkách kurzu. Součástí kurzu je možnost dalších osobních konzultací k textům u nás v Dobrém webu. Tvorbu textů pro 7 oblastí máme naplánovánu přibližně na 1 měsíc, ale účastníci mohou pracovat svým tempem.

Pro koho je školení vhodné a potřebné znalosti

Školení doporučujeme zejména pro: tvůrce webového obsahu, marketingové pracovníky, správce internetových projektů. zástupce webdeveloperských studií a pro všechny, kdo chtějí psát ve větším než malém množství.

Hodit se vám budou základy copywritingu, které probíráme na školení web copywritingu.

Více informací:

Bližší informace o Online kurzu web copywritingu

Školení konzultační agentury Dobrý web

Školení vhodná pro marketingové pracovníky, obchodníky, manažery, grafiky, kodéry, prográmátory, analytiky, informační architekty. Školí se optimalizace pro vyhledávače (SEO), správa PPC kampaní, použitelnost a přístupnost webu, vyhodnocování statistik návštěvnosti, internetový marketing pro e-shopy, marketing v sociálních sítí a další.

Celou nabídku najdete na stránkách školení Dobrého webu >>

Online kurz: Web copywriting prakticky

Praha Upřesnující informace k termínu

4 950 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.