Smart HR: Efektivní využití AI v personalistice

Kurzem Vás provede Ing. Marie Duchaňová

Pracuji více než 10 let v managementu kvality ve výrobních a logistických firmách. Mám praktické zkušenosti s řízením kvality v provozu a se…

Cíle kurzu

Toto školení Vám poskytne nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti a nástroje pro okamžité využití v každodenní práci, což podpoří Váš profesní růst v oblasti HR a přinese okamžitý přínos pro Vaši organizaci.
• Naučíte se, jak efektivně využívat ChatGPT pro zjednodušení a automatizaci každodenních HR úkolů.
• Získáte šablony promptů a dalších nastavení, které Vám usnadní práci s ChatGPT.
• Vyzkoušíte si, jak s pomocí ChatGPT řešit běžné pracovní úkoly efektivně a za zlomek času.
• Získáte přehled o dalších běžně dostupných možnostech využití AI v personalistice.
Získáte know-how ceněné na trhu práce.

Objevte, jak praktické nasazení umělé inteligence může zjednodušit vaše HR operace a přinést novou úroveň efektivity do procesů náboru a rozvoje vašich zaměstnanců. Staňte se průkopníky využívání AI ve Vaší firmě a posuňte své personalistické strategie na vyšší úroveň.

Určeno pro

Pro pracovníky v HR, kteří chtějí začít využívat AI k usnadnění každodenní práce – zejména
HR manažery,
firemní personalisty,
manažery firem.

Úvod do umělé inteligence v personalistice
Přehled a základní pojmy: Seznámení s AI, strojovým učením a jejich aplikacemi v personalistice.
Historie a současný stav: Jak se AI vyvíjela a jaké má dnes aplikace v personalistice.
Etické otázky a odpovědnost při využívání AI.

Základy práce s ChatGPT
K čemu lze využít ChatGPT.
Jaká jsou omezení ChatGPT.
ChatGPT – porovnání placené a neplacené verze.
ChatGPT – co jsou promty a pravidla, jak je tvořit.

Praktické použití ChatGPT v personalistice
Nastavení ChatGPT – jak využít AI jako svého osobního asistenta (nejen) ke zrychlení své každodenní práce.
Nábor a výběr: jak si usnadnit screening životopisů, připravit otázky pro pohovory, vytvořit hodnotící kritéria, šablony pro různé typy komunikace s kandidáty, odpovědi na časté dotazy.
Popisy pracovních pozic: příprava a vylepšení, jejich využití pro další HR aktivity.
Problémy na pracovišti: Řešení běžných problémů na pracovišti, jako je řešení konfliktů, řízení výkonu, zapojení zaměstnanců a strategie pro udržení zaměstnanců.
Firemní kultura
Vzdělávání zaměstnanců
Šablony pro efektivní definování promptů.

Automatizace a příklady hotových řešení pro personalisty
Agenti GPTs – co to je, jak je tvořit a využívat.
Integrace ChatGPT s dalšími aplikacemi.
Chatboti
AI zaměstnanci
Aplikace pro nábor a školení zaměstnanců.
Aplikace pro analytiky a predikce v HR.
Integrace s existujícími systémy: Jak začlenit AI do stávajících HR procesů a systémů.
Vzdělávání a rozvoj dovedností týmu: Jak připravit tým na práci s AI, včetně potřebných školení a rozvoje dovedností.

Závěr a diskuze
Přínosy a výzvy: Jak AI může zlepšit procesy v personalistice a jaké jsou potenciální výzvy a etické otázky. Jak zabezpečit transparentnost, spravedlnost a ochranu soukromí při práci s AI.

Poznámka

Na školení je ideální si donést vlastní notebook. Pokud tuto možnost nemáte, oznamte nám to prosím při přihlašování. Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka. Pokud neobdržíme písemné storno, je objednavatel povinen uhradit plnou cenu dle zaslané objednávky/faktury (více v Obchodních podmínkách).

Smart HR: Efektivní využití AI v personalistice

20.5.2024  Praha Upřesnující informace k termínu

Termíny kurzu

Tento termín

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a dvě ? Součet zapište číslicemi.