Virtuální realita a trénink soft skills

Kurzem Vás provede Ing. Tereza Patočková

Umíme pracovat flexibilně, kdykoli je potřeba a na různých místech. To platí samozřejmě také pro koncepty školení. Nabídka digitálních školení roste a stává se nedílnou a často nutnou součástí moderních společností. Jaká je ale efektivní cesta? Webinář, video... nebo virtuální realita? Tuto otázku zodpovíme na bezplatném webináři. Zaregistrujte se a zjistěte, které VR koncepty jsou na trhu k dispozici a kdy se opravdu vyplatí je používat!

Společně projdeme pět nejčastějších mýtů o virtuální realitě ve firemním vzdělávání.
* Je jen pro technické typy?
* Je její začlenění do firmy složité a časově náročné?
* Je vhodná i pro seriózní témata, nebo je jen na hraní?
* Je neosobní?
* Vyplatí se firmám do ní investovat?

Na webináři rozebereme největší výhody a nevýhody virtuální reality. Poradím vám, jak zajistit, aby s virtuální realitou zaměstnanci aktivně pracovali a zlepšovali tak své dovednosti.

Pokud již ve firmě VR sety máte, pomohou vám praktické tipy na jejich větší využití.

Zvažujete-li, že virtuální realitu pořídíte, nemusíte kupovat zajíce v pytli. Na závěr webináře dostanete šanci si vše nezávazně vyzkoušet. Lepší nabídku nikde jinde nedostanete.

Máte-li jakýkoliv dotaz k využití virtuální reality ve firmách, napište mi na patockova@vr-trener.cz.

Virtuální realita a trénink soft skills

16.5.2024  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a osm ? Součet zapište číslicemi.