Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální.

Kdy nasadit roušku - jasně a přehledně

kurz

V současné době se setkáváme s celou řadou nejasností v oblasti terminologie, působnosti a dosahu zákona č. 258/2000 Sb. (zákon o ochraně veřejného zdraví) v resortu školství. Připravili jsme pro Vás metodickou podporu, která Vám pomůže v organizaci provozu škol a režimových opatřeních. Videoseminář je určen:
pedagogickým pracovníkům zařízení předškolní výchovy a vzdělávání, pedagogickým pracovníkům základních škol, zástupcům zřizovatelů.
Co Vám videoseminář přinese:
Seminář se zaměří na metodický výklad k zákonu č. 258/2000 Sb. (zákon o ochraně veřejného zdraví), přičemž obsahová část bude přizpůsobena specifickému prostředí mateřských a základních škol.
Obsah videosemináře
Legislativní zakotvení zákona.
Obsahové členění.
Dopady zákona na dokumentaci školy.
Dopady zákona na provoz a vnitřní režim škol.
Metodická podpora pedagogických pracovníků v rovině Nařízení Vlády České republiky a orgánu ochrany veřejného zdraví
Co Vám videoseminář přinese:
Obsah videosemináře
Legislativní zakotvení zákona.
Obsahové členění.
Dopady zákona na dokumentaci školy.
Dopady zákona na provoz a vnitřní režim škol.

Kdy nasadit roušku - jasně a přehledně

1 500 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu Skoleni.cz.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.