Jedlé kytice

Kurzem Vás provede Marie Mužíková

Představte si, že máte narozeniny a dostanete kytku, jakou jste ještě nikdy nedostali. Jedlou kytku z bonbónů, nebo ovoce, zeleniny ... Určitě Vám to…

Objevíme kouzlo jedlé kytice. Budou se nám hodit na narozeniny a různé oslavy. Jedlé kytice jsou vhodné pro ženy, muže i děti a na jakoukoliv příležitost. Pokud dostanete netradiční jedlou kytku, udělá vám to zajisté velkou radost. A stejnou radost budete mít, když ji i sami vytvoříte a darujete. V kurzu Jedlé kytice vytvoříme jedlou kytku z bonbónů, ovoce, zeleniny, klobás, cibule či cigaret, sladké nebo slané netradiční kytice.

V kurzu se dozvíte:

• jak tvořit sladkou kytici nejen pro dětičky
  • jak vázat kytice z čokoládových bonbonů
  • jak uvázat jahodovou kytici
  • jak vázat kytice ze sušeného ovoce
  • jak vytvořit klobásové kytice
  • jak uvázat cigaretové kytice
  • jak použít do kytice česnek a cibuli
  • jak uvázat zeleninovou kytici

Naprostým základem jedlé kytice jsou netradiční dobroty. Jedlou kytku se můžeme naučit vytvořit z různých netradičních surovin a udělat tak radost lidem kolem sebe. Představíme si vazbu z jahod, zeleniny a pro pány třeba chutnou klobásovou vazbu. Dětem připravíme kytici z bonbónů a také z čokolády. Můžeme použít žvýkačky, lízátka, zkrátka vše, co nás napadne.

Prohlédnout kurz >>>

Jedlé kytice

1 628 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.