Video školení Ivo Tomana „Marketing"

You will be guided by Ivo Toman

Ivo Toman (*1966) je známý český školitel, motivátor, autor 16 knih a desítek audiopřednášek a videoškolení. Jeho oborem je osobní rozvoj, prodej,…

Information

Ve video školení Marketing se dozvíte:

• osm hlavních marketingových chyb
  • manipulace s vjemy
  • emoce a příběhy
  • jak vybudovat značku
  • jak měřit marketing
  • Paretův zákon
  • segmentace a chyby u segmentace
  • co je a co není odlišení, postup, jak se odlišit
  • co je marketingová strategie
  • jak vypracovat marketingovou mapu v 6 krocích
  • konkrétní příklady a marketingová strategie - vzor

Segmentace:
Nebudete-li dělat segmentaci, pak budete dělat marketing naruby - přesvědčovat ty, co nekupují, aby začali. Nejrozšířenější jsou 2 typy segmentace:
demografické;
podle chování při nakupování.
I to asi znáte. Ale víte, že mnohem lepší segmentace je podle dopadu vašich činností?

Závažnost a odlišení:
Odlišení má význam jen tehdy, pokud je pro lidi závažné. Neprodáte, pokud vaše produkty nemají závažnost pro určitou část trhu. A závažnost se časem mění. Vzpomeňte si na diskety. Jaká je dnes závažnost disket? Téměř žádná!

Závažnost je důležitější než povědomí o značce, její oblíbenost a dostupnost. Můžete mít obchody na každém rohu, ale pokud chybí závažnost, zákazníci si to nekoupí. Víte, jak zařídit u Vašeho produktu závažnost? Pokud ano, pak máte v sobě „instinkt zabijáka". Pokud ne, můžete si ho koupit v 2. dílu - Marketing.

Budování značky:
Pravděpodobnost, že značka bude úspěšná, je jen 1 : 10. Někde něco selže. Cílem videoškolení Instinktu zabijáka je, udělat to tak, aby nic neselhalo. Dozvíte se 5 bodů, jak budovat značku, a to, co způsobuje jejich úspěch a neúspěch.

Prohlédnout kurz >>>

Video školení Ivo Tomana „Marketing"

Selected course term

Price
1 339 CZK + 21% VAT

Contact the supplier

Because of spam protection, please answer the following question how much is three and eight ? Write the sum in digits.