Interní auditor dle ISO 9001

Cílová skupina pro školení – pro koho je určeno

Současným či budoucím interním auditorům, kteří auditují systém managementu kvality ISO 9001 – a to nejen ve vlastních firmách, ale prověřují i QMS dodavatelů. Školení je zaměřeno nejen na auditování shody s požadavky normy, ale také je kladen důraz na procesní přístup a práci s riziky, které mohou zásadním způsobem ovlivnit výkonnost QMS. Představení základních požadavků normy ISO 9001 je doplněno praktickými příklady a pohledem zkušeného auditora.

Přínos školení

Pohled na fungování firmy očima auditora:

• Kompetenci k provádění auditu z hlediska jeho role a cílů v rámci QMS. V rámci procesu rozhodování managementu hrají zjištění auditora zásadní roli – naučíte se to
  • Bude znát požadavky norem ISO 9001 a ISO 19011
  • Porozumí očekáváním managementu a bude umět být jeho partnerem

Náplň školení

Systém managementu kvality dle ISO 9001:2015: Výklad normy, příklady z praxe.

Procesy, rizika, prevence a zlepšování: Metody a techniky zlepšování, PDCA, nástroje managementu kvality, řízení rizik – jak využít při auditování.

Postupy a provedení interního auditu dle normy ISO 19011 - etapy auditu, požadavky na kompetence auditora, plánování, cíle a postupy auditu, příprava na audit/ praktický audit dokumentace/procesu, typy zjištění a identifikace příležitostí.

Klademe důraz na zásadní kompetence, nechybí prostor pro dotazy a diskusi.

Časový rámec

1 den

Lze objednat společně se školením Výměna zkušeností interních auditorů - praktický workshop - časový rámec 1 den (cena 3.200,- Kč)

Lektor

Ing. Jiří Nevřela (Výzkumný Ústav Železniční, a.s.)

Další doporučená školení

Výměna zkušeností interních auditorů - praktický workshop 1 den)

Manažer kvality (5 dní)

Workshop pro manažery kvality (1 den)

Manažer kvality železničního podniku se zaměřením na problematiku řízení rizik dle NK (EU) č. 402/2013 (1 den)

Interní auditor dle ISO 9001

30.5.2024  Praha 8 - Karlín
09:00 – 16:00 hod.

3 200 Kč

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a devět ? Součet zapište číslicemi.