ISO 45001 Certified Manager

Ing. Jan Cuřín

Kurzem Vás provede Ing. Jan Cuřín

Poradce s mezinárodním přesahem v oblasti implementace a optimalizace systému řízení informační a ISMS. Lead auditor a trenér ISMS.

ISO 45001:2018 (dříve OHSAS 18001) Požadavky na systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Školení lze doporučit nejenom bezpečnostním technikům a manažerům pro OHSAS, ale i všem pracovníkům, kteří hrají nebo mají hrát roli v systému managementu BOZP v budoucnu a nevědí si rady s aplikací požadavků v praxi.

Školení je vhodné i pro ty z vás, mají zavedenu normu OHSAS 18001 a potřebují snadno a rychle převést požadavky na ISO 45001. Školení je nástrojem odpovídající odbornosti zejména pro níže uvedené role. Mimo tyto pozice je otevřen i všem zájemcům o komplexní problematiku systémů managementu BOZP.

Cílová skupina:
  • Auditoři pro BOZP (OHSAS)
  • Poradci a konzultanti systémů managementu BOZP
  • Manažeři systému managementu BOZP, popřípadě integrovaných systémů
  • Bezpečnostní technici (OZO), kteří se v praxi setkávají s OHSAS (nyní ISO 45001)
Principy, Pravidla, Požadavky, Předpisy v Praxi Naučíme vás pochopit principy, pravidla a požadavky na systém managementu BOZP v praxi tak, abyste prošli certifikačním auditem, ale i kontrolou orgánů dozoru.  To vše si ukážeme na praktických příkladech: uvidíte, co potřebujete implementovat a proč, a jaké jsou vazby mezi ISO 45001, procesy v organizaci a požadavky právních předpisů (závazných povinností).

Naučíte se plánovat, implementovat, řídit, monitorovat, analyzovat a zlepšovat systém managementu BOZP v novém.

Co Vás kurz naučí

• Realizace přechodu na požadavky nové normy
  • Hodnocení souladu s požadavky předpisů v BOZP
  • Jak propojit ISO 45001 s požadavky právních předpisů v BOZP
  • Jak se procesně správně zaměřit na implementaci požadavků ISO 45001
  • Požadavky na systém managementu BOZP dle ZCELA NOVÉ ČSN ISO 45001:2018
  • Komentáře jednotlivých požadavků normy a praktické příklady aplikace v provozu konkrétních organizací

ISO 45001 Certified Manager

1 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.