Workshop pro manažery kvality

Pro koho je školení určeno?

Všem manažerům kvality, kteří si chtějí vyměnit své zkušenosti s ostatními, získat nové poznatky a diskutovat o přístupech dalšího rozvoje managementu kvality ve firmě.

Přínos školení:

Systémy managementu ISO nejsou jen o požadavcích norem, ale i o přístupu, komunikaci, pochopení, firemní kultuře. Správná integrace s ostatními požadavky na systém řízení rozhoduje o úspěšné implementaci a efektivitě. Přesně k tomu slouží výměna zkušeností a praktické workshopy.

Při certifikačních auditech se manažerovi kvality určité hodí i základní orientace v normě ISO 17021-1 a dalších požadavcích na certifikační proces.

Náplň školení:

Nastavení cílů kvality, procesy a KPI, rizika, práce se zpětnou vazbou, efektivita opatření, interní komunikace, způsoby přezkoumání a další praktické zkušenosti.

Orientace v certifikačním procesu (průběh, základní požadavky dle ISO 17021-1 apod.)

Workshopy zlepšování.

Časový rámec

1 den

Lektor

Ing. Jiří Nevřela (Výzkumný Ústav Železniční, a.s.)

Další doporučená školení

Manažer kvality ŽP se zaměřením na problematiku řízení rizik dle NK (EU) č. 402/2013 (1 den)

Manažer kvality (5 dnů)

Interní auditor dle ISO 9001 (1 nebo 2 dny)

Výměna zkušeností interních auditorů - praktický workshop (1 den)

Workshop pro manažery kvality

25.4.2024  Praha 8 - Karlín Upřesnující informace k termínu
09:00 – 16:00 hod.

3 200 Kč

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a tři ? Součet zapište číslicemi.