Základy managementu kvality - zkouška NSK

Ing. Lukáš Adámek

Kurzem Vás provede Ing. Lukáš Adámek

S více než 98% úspěšností ve školeních, je Lukáš Adámek uznávaným expertem v oblasti projektového managementu.

Autorizované centrum pro zkoušky dle NSK

Tyto zkoušky dle Národní Soustavy Vzdělávání (NSK) jsou určeny primárně absolventům přípravného kurzu „Základy managementu kvality“. Přesto je certifikace otevřena i ostatním zájemcům, kteří chtějí získat titul "manažer kvality".

Vysoká míra nezaměstnanosti v České republice se mimo jiné odráží i v počtu lidí, kteří se rozhodli posílit své šance na trhu práce změnou profese pomocí rekvalifikačního kurzu Základy managementu kvality s certifikací ISO 9001.

• Zaměstnavatelé sázejí na Národní soustavu kvalifikací.
  • Úřady práce jsou přeplněné vysokoškoláky, pomůžeme získat žádanou certifikaci!
  • Dlouhodobý nedostatek kvalifikovaných pracovníků zvyšuje absolventům šance na trhu.
Chcete získat novou / lépe placenou práci? Absolventi získají nejenom zákonem stanovené osvědčení z profesní kvalifikace "Základy managementu kvality", ale zároveň i mezinárodně uznávané osvědčení/certifikát manažera a auditora kvality ISO 9001.
  • Zájem o manažery kvality s certifikací ISO 9001 stále roste!
  • ISO 9001 je nejpopulárnější norma pro malé i velké firmy, government;
  • Špičkový mezinárodně uznávaný certifikát s doživotní platností a vaším jménem!

Základy managementu kvality - zkouška NSK

1 Kč + 21% DPH

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.