Kreativní a inovační myšlení - Naučte se inovovat

Tušíte, že by se některé věci daly dělat lépe, ale nevíte, jak přesně? Naučte se myslet jako inovátor
Jak rozpoznat dobré nápady? Jak zvýšit svou kreativitu? Jak odhalit chybu dřív, než ji uděláte? Na školení si vyzkoušíte práci inovátora. Kromě užitečných technik a tipů si řadu postupů sami zažijete. Kreativní myšlení pracuje s rozpoznáním potřeb druhých osob, návrhem optimálního řešení a jeho efektivním otestováním. Posílíte svou kreativitu, získáte kontrolu a přehled nad inovacemi a naučíte se metodicky vést inovační proces.

Kurz je určen:

• každému, kdo chce zvýšit svou inovativnost a kreativitu
  • všem, kteří chtějí přispívat ke změnám a ovlivňovat dění ve své organizaci a okolí
  • projektovým manažerům, leaderům, designérům, marketérům, kreativcům, podnikatelům, web developerům a dalším

Přidaná hodnota tohoto kurzu pro Vás:

• Získáte návod, jak probudit osobní a týmový kreativní potenciál.
  • Odnesete si postupy, jak ušetřit finance a zdroje včasným testováním nápadů.
  • Naučíte se využívat prototypování a testování v businessu.
  • Odnesete si metody pro získání nových a neotřelých nápadů.
  • Naučíte se změnit úhel pohledu na problém.
  • Získáte schopnost rozhodovat o inovacích kvalifikovaně na základě relevantních podkladů.

Kreativní a inovační myšlení - Naučte se inovovat

11.6.2024  Praha 1 Upřesnující informace k termínu

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a pět ? Součet zapište číslicemi.